Aktualności

Alora w Bajkowym Przedszkolu

Od maja 2015r. nasz TEAM powiększył się. Dołaczyła do nas wspaniała suczka Alora wraz ze swoją właścicielką Panią Jolą. Tworzą one świetny duet terapeutyczny: Alora jest certyfikowanym psem terapeutycznym, a Pani Jola jest oligofrenopedagogiem i na co dzień pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym. Alorka i jej Pani odwiedzają dzieci w Bajkowym Przedszkolu w Jaśle, a efekty ich pracy widać poniżej.    

ASOS 2015 z psem i kotem

Serdecznie zapraszamy seniorów mieszkających w Domach Pomocy Społecznej powiatu gorlickiego do udziału w innowacyjnym projekcie realizowanym przez naszą organizację. Jako pierwsi w powiecie i jedni z nielicznych w województwie małopolskim wprowadziliśmy nową formę wspomagania terapii osób starszych z udziałem kota tj. felinoterapię. W Innowacyjnych warsztatach z udziałem zwierząt pomagają nam 4 doświadczone psy terapeutyczne i 3 koty. 

Psi i koci wolontariat ;-)

Projekty zakończone, ale to nie znaczy, że zapominamy o naszych podopiecznych. Doskonale rozumiemy ich przywiązanie do naszych zwierząt, z którymi pracowali, bawili się i uczyli przez wiele miesięcy. Sami nie możemy wyobrazić sobie sytuacji, w której stracilibyśmy kontakt z naszym "stadkiem". Dlatego odwiedzamy co jakiś czas wolontarystycznie dzieci, młodzież i seniorów wraz z naszymi psami i kotami.    

Kursy instruktorskie

Serdecznie zapraszamy na 2 nowe edycje kursów instruktorskich: Kurs Instruktora Dogoterapii/Kynoterapii  i Kurs Instruktora Szkolenia Psów . Pierwszy daje uprawnienia do wykonywania zawodu dogoterapeuty/kynoterapeuty w całej UE (zaświadczenie na wzorze druku MEN, certyfikatw dwóch językach, legitymacja IRR), ukończenie drugiego uprawnia do wykonywania zawodu instruktora szkolenia psów, prowadzenia grupowego i indywidualnego szkolenia psów, psiego przedszkola, psiej szkoły itp. w całej UE (zaświadczenie...

Nasi przyjaciele

Agencja Reklamowa Epoka odpowiada za stworzenie strony internetowej Fundacji

Agencja Reklamowa Epoka

Nasze psy i koty żywi firma Josera

Baner Josera.pl

Naszą Fundację chroni Omega Group

Baner Omega Group

Baner Host247.pl

Copyright © 2017 Fundacja Husky team

Fundacja Dogoterapeutyczna "Husky team", Korczyna 153, 38-340 Biecz, woj. małopolskie
Volkswagen Bank Polska S.A., Nr konta: 38 2130 0004 2001 0544 1050 0001
KRS 0000299395, NIP 7382074827, REGON 120640560