Darmowy program do rozliczeń PIT!

Zachęcamy Państwa do pobrania darmowego programu do rozliczeń z Urzędem Skarbowym za rok 2013, który automatycznie wkaże naszą fundację do przekazania 1% należnego podatku.  Uzyskane w ten sposób środki nasza organizacja przeznacza na działalność statutową tj. prowadzenie zajęć dogoterapii dla osób z niepełnosprawnością oraz pomoc bezdomnym zwierzętom. W poprzednim roku nasza organizacja zebrała w ramach akcji 1% - 2 072,20 zł za co serdecznie dziękujemy wszystkim podatnikom.

POBIERZ PROGRAM

Wersja on-line programu e-pity to alternatywna do wersji instalacyjnej możliwość rozliczania deklaracji rocznych PIT przez Internet. Jej niewątpliwą zaletą jest brak konieczności ściągania pliku .exe i instalowania programu na własnym komputerze, a także kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemem operacyjnym: Windows, Linux i komputerami Apple Mac. W wersji on-line podatnik ma oczywiście możliwość wysłania PIT-a przez internet do systemu e-deklaracje.gov.pl lub wydrukowania go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej dekalaracji PIT w pliku PDF i XML na dysku własnego komputera. Program e-pity on-line działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome).