Fundacja Dogoterapeutyczna „Husky team” zaprasza do zapoznania się z informacjami o projektach realizowanych przez organizację:

1. Rozwój Fundacji Dogoterapeutycznej „Husky team”.

2. Pomocna łapa – dogoterapia formą integracji społecznej osób z niepełnosprawnością z Powiatu Gorlickiego.

3. Pomocna łapa – dogoterapia formą integracji społecznej osób z niepełnosprawnością z Powiatu Gorlickiego_kontynuacja.

4. Dogoterapia-skuteczne lekarstwo przeciwko izolacji.

5. Podaj Łapę.

6. Zajęcia ogólnorozwojowe z udziałem psa.

7. Nie-pieskie życie-dogoterapia sposobem na integrację społeczną osób z niepełnosprawnością z powiatu gorlickiego.

8. Zajęcia ogólnorozwojowe z udziałem psa_kontynuacja.

9. Nie-pieskie życie-dogoterapia sposobem na integrację społeczną osób z niepełnosprawnością z powiatu gorlickiego_kontynuacja.

10. Dogoterapia skuteczną formą wspierania aktywności społecznej osób starszych.

11. Nie-pieskie życie – podtrzymywanie efektów dogoterapii.

12. Dogoterapia skuteczną formą wspierania aktywności społecznej osób starszych-kontynuacja.

13. Pies najlepszym „Lekarzem” dla duszy i ciała.

14. Zajęcia po lekcjach naszą szansą na rozwój.

15. Dogoterapia jako uzupełnienie rehabilitacji zawodowej i społecznej podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

16. Innowacyjne warsztaty sportowo-rekreacyjne z udziałem zwierząt.

17. Dogoterapia jako uzupełnienie rehabilitacji zawodowej i społecznej podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej – II edycja.

18. Innowacyjne warsztaty sportowo-rekreacyjne z udziałem zwierząt – kontynuacja.

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram