Słoneczko nasze rozchmurz buzię...

Słońce wiosenne już całkiem nieźle się rozchmurzyło i nadeszła długo oczekiwana przez wszystkich pora wiosennych spacerów z psem. Uczestnicy warsztatów ochoczo podjęli się wyprowadzenia psów na przechadzkę. Niemniej ochoczo pomaszerowały psy: Neska i młodziutka Dita. Neska, wiadomo husky więc nawet nie poczuła, że jest na spacerku, za to Dita na początku radośnie podskakiwała, ale później już coraz wolniej szła za grupą. Szukaliśmy zwiastunów wiosny, poszło nam to zadanie całkiem nieźle. Po powrocie miska zimnej wody... dla piesków oczywiście ;)

zdjeciezdjeciezdjeciezdjecie

Firma Filar przekazała nieodpłatnie fundacji meble biurowe

Naszą działalność dofinansowuje lek. med. Stanisław Korpacki - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gorlicach

Firma "Badis" Sp. z o.o. z Warszawy przekazuje wysokiej jakości karmę dla psów pracujących w fundacji

Nieodpłatną domenę oraz darmowy hosting udostępniła firma @-SatNet Arkadiusz Stasiak

W wyposażeniu łazienki dla osób niepełnosprawnych pomogły nam firmy Sanitec Koło oraz Lehnen.

moszczenica.info e-lipinki rtvg