Aktualności

Program edukacyjny u przedszkolaków

Zostalismy zaproszeni do dzieci przedszkolnych aby przedstawić im nasz prgram promujący zdrowy styl życia pt. "Życie aktywne = życie zdrowe".Podczas prezentacji multimedialnej dzieci dowiedziały się skąd pochodzi husky, w jakich naturalnych warunkach żyje, jakie sporty można z nim uprawiać. Od czasu do czasu prezentacja przerywana była jedynie okrzykami typu: ja też mam psa!, mój piesek to ciapek! , a ja biegam z moim psem! ;) Podczas spotkań z dziećmi staramy się wpajać im miłość do zwierząt oraz...

Nowa sunia w Fundacji od Państwa Domańskich

Wczoraj przybyła do naszego teamu nowa sunia o imieniu Britta. Państwo Marta i Piotr Domańscy z Oławy podarowali naszej Fundacji przepiękną i przekochaną sunię husky, aby mogła przynosić radość dzieciom. Narazie Britta uczy się posłuszeństwa i cierpliwości od reszty "teamu". Wychodzi jej to coraz lepiej ;) Serdecznie Państwu dziękujemy!

Dożynki z BRUK-BETem w Niecieczy

Dożynek nadszedł czas... Zwiastun nadchodzącego nieubłaganie końca lata. W Niecieczy koło Tarnowa właściciele zaprzyjaźnionej z naszą fundacją Firmy "BRUK-BET" zorganizowali wspaniałą imprezę z tej okazji. Doskonała organizacja, tłumy uczestników, mnóstwo atrakcji i radości - tak można podsumować niedzielną imprezę. Nasze psiaki też były jedną z atrakcji.

Pożegnanie lata na bieckim rynku

Pożegnanie lata w strugach deszczu... Nawet niebo rozpaczało w sobotni wieczór, że wakacje dobiegają już do końca. Pomimo deszczowej pogody na biecki rynek przybyły dzieci wraz z rodzicami. "Husky team" zabawiał dzieciaki jako pierwszy. Nawet przejazdy zaprzęgiem nie ominęły dzieci, chociaż odbyły się pod parasolami ;)

Nasi przyjaciele

Nasza fundacja wspierana jest przez

Serwis modowy Mybaze.com

Firma Grundfos podarowała fundacji pompę c.o.


Firma Bomstal podarowała fundacji garaż


Nieodpłatną domenę oraz darmowy hosting udostępniła firma @-SatNet Arkadiusz Stasiak


Firma Bratex Dachy sprzedała fundacji pokrycie i wykończenia na dach w korzystnej cenie.Nasze zwierzęta w karmy zaopatruje sklep zoologiczny AlleZoo:
Top Solutions pomaga nam poprzez pozycjonowanie
allezoo

Copyright © 2011 Fundacja Husky team

Fundacja Dogoterapeutyczna "Husky team", Korczyna 153, 38-340 Biecz, woj. małopolskie
Volkswagen Bank Polska S.A., Nr konta: 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
KRS 0000299395, NIP 7382074827, REGON 120640560