Nowa sunia w Fundacji od Państwa Domańskich

Wczoraj przybyła do naszego teamu nowa sunia o imieniu Britta. Państwo Marta i Piotr Domańscy z Oławy podarowali naszej Fundacji przepiękną i przekochaną sunię husky, aby mogła przynosić radość dzieciom. Narazie Britta uczy się posłuszeństwa i cierpliwości od reszty "teamu". Wychodzi jej to coraz lepiej ;) Serdecznie Państwu dziękujemy!

Dożynki z BRUK-BETem w Niecieczy

Dożynek nadszedł czas... Zwiastun nadchodzącego nieubłaganie końca lata. W Niecieczy koło Tarnowa właściciele zaprzyjaźnionej z naszą fundacją Firmy "BRUK-BET" zorganizowali wspaniałą imprezę z tej okazji. Doskonała organizacja, tłumy uczestników, mnóstwo atrakcji i radości - tak można podsumować niedzielną imprezę. Nasze psiaki też były jedną z atrakcji.

Pożegnanie lata na bieckim rynku

Pożegnanie lata w strugach deszczu... Nawet niebo rozpaczało w sobotni wieczór, że wakacje dobiegają już do końca. Pomimo deszczowej pogody na biecki rynek przybyły dzieci wraz z rodzicami. "Husky team" zabawiał dzieciaki jako pierwszy. Nawet przejazdy zaprzęgiem nie ominęły dzieci, chociaż odbyły się pod parasolami ;)

Piknik dzieci z półkolonii TPD

Fundacja "Husky team" gościła dzisiaj dzieci uczestniczące w "półkolonii" organizowanej przez TPD z Gorlic. Dzieci w okresie wakacyjnym korzystają z wielu atrakcji i wycieczek. U nas tradycyjnie juz zapoznały się pochodzeniem psów rasy Siberian husky oraz ze sportami jakie można z nimi uprawiać. Nie zabrakło głaskania, przytulania, karmienia i tresury psów. Główna atrakcja "przejazd psim zaprzęgiem" odbyła się na końcu spotkania. "Niebiosa nam sprzyjały", ponieważ tuż po zakończeniu spotkania...