Każdy z nas ma talent

„Każdy z nas ma talent” to tytuł konkursu zorganizowanego w ramach projektu „Pomocna łapa_kontynuacja”, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Konkurs odbył się w minionym tygodniu w pięciu ośrodkach biorących udział w projekcie. Zainteresowanie konkursem wśród uczestników ośrodków przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że nasi podopieczni mają wiele umiejętności. Prezentowane talenty były naprawdę bardzo ciekawe: taniec breakdance, podrzucanie naleśników na dwóch patelniach jednocześnie, drybling piłką, zamiatanie i sprzątanie, wykonywanie przetworów spożywczych, malowanie obrazów techniką olejną, skoki na skakance, wyklejanki, wydzieranki, fotografowanie i dużo, dużo innych. Ostatnim uczestnikiem konkursu był pies, który zaprezentował swoje najlepsze umiejętności jakimi są: przynoszenie piłeczki, siadanie, zostawanie i leżenie na komendę. Wszystkim prezentacjom przyglądało się jury, które wydało jednogłośny werdykt: wszyscy mają talent! Jury wręczyło pamiątkowe dyplomy i słodycze wszystkim uczestnikom konkursu, a pies dostał w nagrodę pysznego naleśnika ;)