Aktualności

Nowa sunia w Fundacji od Państwa Domańskich

Wczoraj przybyła do naszego teamu nowa sunia o imieniu Britta. Państwo Marta i Piotr Domańscy z Oławy podarowali naszej Fundacji przepiękną i przekochaną sunię husky, aby mogła przynosić radość dzieciom. Narazie Britta uczy się posłuszeństwa i cierpliwości od reszty "teamu". Wychodzi jej to coraz lepiej ;) Serdecznie Państwu dziękujemy!

Dożynki z BRUK-BETem w Niecieczy

Dożynek nadszedł czas... Zwiastun nadchodzącego nieubłaganie końca lata. W Niecieczy koło Tarnowa właściciele zaprzyjaźnionej z naszą fundacją Firmy "BRUK-BET" zorganizowali wspaniałą imprezę z tej okazji. Doskonała organizacja, tłumy uczestników, mnóstwo atrakcji i radości - tak można podsumować niedzielną imprezę. Nasze psiaki też były jedną z atrakcji.

Pożegnanie lata na bieckim rynku

Pożegnanie lata w strugach deszczu... Nawet niebo rozpaczało w sobotni wieczór, że wakacje dobiegają już do końca. Pomimo deszczowej pogody na biecki rynek przybyły dzieci wraz z rodzicami. "Husky team" zabawiał dzieciaki jako pierwszy. Nawet przejazdy zaprzęgiem nie ominęły dzieci, chociaż odbyły się pod parasolami ;)

Piknik dzieci z półkolonii TPD

Fundacja "Husky team" gościła dzisiaj dzieci uczestniczące w "półkolonii" organizowanej przez TPD z Gorlic. Dzieci w okresie wakacyjnym korzystają z wielu atrakcji i wycieczek. U nas tradycyjnie juz zapoznały się pochodzeniem psów rasy Siberian husky oraz ze sportami jakie można z nimi uprawiać. Nie zabrakło głaskania, przytulania, karmienia i tresury psów. Główna atrakcja "przejazd psim zaprzęgiem" odbyła się na końcu spotkania. "Niebiosa nam sprzyjały", ponieważ tuż po zakończeniu spotkania...

Nasi przyjaciele

Nasza fundacja wspierana jest przez

Serwis modowy Mybaze.com

Nasze psy i koty żywi firma Josera

Baner Josera.pl

Naszą Fundację chroni Omega Group

Baner Omega Group


kolo

lehnen
Copyright © 2016 Fundacja Husky team

Fundacja Dogoterapeutyczna "Husky team", Korczyna 153, 38-340 Biecz, woj. małopolskie
Volkswagen Bank Polska S.A., Nr konta: 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
KRS 0000299395, NIP 7382074827, REGON 120640560