Aktualności

Psi i koci wolontariat ;-)

Projekty zakończone, ale to nie znaczy, że zapominamy o naszych podopiecznych. Doskonale rozumiemy ich przywiązanie do naszych zwierząt, z którymi pracowali, bawili się i uczyli przez wiele miesięcy. Sami nie możemy wyobrazić sobie sytuacji, w której stracilibyśmy kontakt z naszym "stadkiem". Dlatego odwiedzamy co jakiś czas wolontarystycznie dzieci, młodzież i seniorów wraz z naszymi psami i kotami.    

Kursy instruktorskie

Serdecznie zapraszamy na 2 nowe edycje kursów instruktorskich: Kurs Instruktora Dogoterapii/Kynoterapii  i Kurs Instruktora Szkolenia Psów . Pierwszy daje uprawnienia do wykonywania zawodu dogoterapeuty/kynoterapeuty w całej UE (zaświadczenie na wzorze druku MEN, certyfikatw dwóch językach, legitymacja IRR), ukończenie drugiego uprawnia do wykonywania zawodu instruktora szkolenia psów, prowadzenia grupowego i indywidualnego szkolenia psów, psiego przedszkola, psiej szkoły itp. w całej UE (zaświadczenie...

Życzenia Świąteczne

Prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia   oraz uśmiechu i życzliwości   na każdy dzień Nowego Roku życzy ekipa "Husky team" .   

Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań...

Pędzą, pędzą białe sanie po srebrzystych szlakach. Wiozą, wiozą Mikołaja dookoła świata... Dzisiaj Mikołaj z pomocą psiego zaprzęgu zawitał do Domu Pomocy Społecznej w Klimkówce. Spotkanie z senoirami przebiegało w radosnej, świątecznej atmosferze. Niektórzy z podopiecznych DPS chcieli wymienić prezenty na psy, które odwiedzają ich już od 2010r. Mikołaj nie zgodził się na wymianę, ale obiecał, że Tala, Kampi i Dita będą nadal ich odwiedzać.    

Nasi przyjaciele

Nasza fundacja wspierana jest przez

Serwis modowy Mybaze.com

Nasze psy i koty żywi firma Josera

Baner Josera.pl

Naszą Fundację chroni Omega Group

Baner Omega Group
Copyright © 2017 Fundacja Husky team

Fundacja Dogoterapeutyczna "Husky team", Korczyna 153, 38-340 Biecz, woj. małopolskie
Volkswagen Bank Polska S.A., Nr konta: 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
KRS 0000299395, NIP 7382074827, REGON 120640560