Dofinansowanie na rozwój Fundacji

1 lutego 2009r. nasza fundacja rozpoczęła realizację projektu pt. 'Rozwój Fundacji Dogoterapeutycznej "Husky team"'. Na realizację projektu Fundacja otrzyma 47.150 zł.
Projekt jest realizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
Na rok 2009 Fundacja zaplanowała wypełnianie celu, jakim jest działanie na rzecz osób niepełnosprawnych, upowszechnianie i prowadzenie terapii kontaktowej z udziałem zwierząt oraz promocja wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia. W ramach w/w celów zaplanowaliśmy konkretne działania: organizację zajęć dogoterapeutycznych, realizację programu edukacyjnego "Życie aktywne=życie zdrowe" oraz adaptację budynku przeznaczonego na Centrum dogoterapii.
W ramach projektu w fundacji zostanie przeprowadzony szereg szkoleń z zakresu dogoterapii, pedagogiki, zarządzania organizacją pozarządową, podstaw księgowości i prawa, pozyskiwania funduszy unijnych oraz rozliczania projektu. Oprócz tego fundacja zostanie wyposażona w kojce dla psów, sanie, wózek do przejazdów psim zaprzęgiem. Rozpoczną się też prace nad stworzeniem Centrum dogoterapii. Wszystkie te działania mają na celu rozbudowanie zdolności instytucjonalnej organizacji pozarządowej.
Do tej pory zgodnie z założeniami projektu odbyło się już szkolenie z zakresu podstaw prawa i księgowości, w których wzięły udział dwie osoby z Zarządu fundacji oraz sześcioro wolontariuszy. Dwie osoby z Zarządu fundacji są aktualnie w trakcie szkolenia pedagogicznego i dogoterapeutycznego. Zostały też już zakupione kojce dla psów pracujących w fundacji oraz wózek zaprzęgowy (widoczne na fotografiach).Nasi przyjaciele

Nasza fundacja wspierana jest przez

Serwis modowy Mybaze.com

Nasze psy i koty żywi firma Josera

Baner Josera.pl

Naszą Fundację chroni Omega Group

Baner Omega Group

tim

Copyright © 2017 Fundacja Husky team

Fundacja Dogoterapeutyczna "Husky team", Korczyna 153, 38-340 Biecz, woj. małopolskie
Volkswagen Bank Polska S.A., Nr konta: 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000
KRS 0000299395, NIP 7382074827, REGON 120640560